ABK Holding bünyesinde faaliyet gösteren İvekim İlaç Kimya ve Kozmetik Sanayii; FİX CLEAN markası ile Deterjan, dezenfektan vb. tüm temizlik ve hijyen ürünlerini modern tesislerinde, tüm ulusal ve uluslararası belgelere sahip olarak üretmektedir. Bu alanda, dezenfektanlı ve hijyen sıvılı tek kullanımlık mendil üretimiyle iç piyasa ile birlikte Ortadoğu ve Avrupa ülkeleri pazarlarına da hizmet vermektedir.

İLAÇ VE KOZMETİK

VOGAMİ;

ABK Holding kuruluşu olan İvekim İlaç Kimya ve Kozmetik Sanayii,  alanında uzman modern tıp ve alternatif tıp hekimlerinin bilgi ve tecrübelerini birleştirerek VOGAMİ markasını ortaya çıkarmıştır. “Pro Botanic Teknoloji” ilkesiyle üretilen ürünlerimiz, Rosa Damascena Gül Suyu ile harmanlanmış bitkiler kullanılarak, Herboloji Uzmanı Hekimlerimiz tarafından Kore’de formüle edilerek Türkiye’de üretilmektedir. Ürünlerinizde tüm dünyada güzellik sırrı olarak bilinen Rosa Damascena Gül Suyu kullanılmaktadır.

EVO PHARMA;

ABK Holding kuruluşlarından birisi olan ABK GLOBAL İLAÇ bünyesinde yer alan EVO PHARMA; İnsanların sağlıklı yaşamlarına katkı sağlamak amacıyla ve sağlığın, mutluluk ve gücün temeli olduğu bilinciyle üretilen bir gıda takviyesi markasıdır. EVO PHARMA ürünleri; yaşam koşullarının insan sağlığı üzerinde ortaya çıkardığı erozyonu ve yıpratıcı etkileri azaltmak amacıyla sizlerin, yeterince karşılanamayan ihtiyaçlarınızın giderilmesi için bilimsel veriler ışığında uzmanlarımızca formüle edilerek GMP (İyi üretim Uygulamaları) ISO, HACCP ve HELAL sertifikalı tesislerde, tablet, Kapsül, sprey ve şurup formlarında üretilip kullanıma sunulmaktadır

- Sektörler