Yönetim Felsefesi

Abk Şirketler Grubu  Kurumsal Marka Değerlerimiz

         Her zaman olduğu gibi yeniliklerde başı çeken, örnek alınan, öncü kurum olarak yola devam edeceğiz.  İlerici düşünerek,  yetkin davranarak, gerçek anlamda lider olmayı amaçlayacağız.

Odaklanma yeteneğimiz ve dinamik tavrımızla her zaman doğru yönde hareket etmeye kararlıyız. Ülkemiz  hakkında daha fazla öğrenmeye ve sunduğu fırsatları değerlendirmeye son derece istekliyiz.

        İnsanlar ve ilişkiler yaptığımız işin merkezini oluşturur. Çözüm ortaklarımızla olan bağımız ve onlarla gerçekleştirdiğimiz ekip çalışması bizim için yaşamsal öneme sahiptir. Hem bölgemiz hem de ülkemizle dayanışmaya inanırız.

Bireylerin ve ülke ekonomisinin gelişimine katkıda bulunmak isteriz. Değer yaratmaya ve büyümeye, sadece parayı değil, insanları, fikirleri, teknolojiyi ve çevreyi de içine alan bütünsel bir yaklaşımla bakarız.

        ABK Grubu Yönetimi olarak kalite anlayışımız ve yeteneğimizin en önemli kaynağımız olduğu ve çalışanlarımızın gücümüze güç kattığı bilinci ile adımlarımızı şekillendirmekteyiz.

        ABK Şirketler Grubu’nun Öğrenci Yurt İşletmeciliği Hizmetleri, TSEK  (Türk Standartları Enstitüsü) Ve IQNET (The International Certification Network) kurumlarından alınan  TS EN İSO 9001:2008  kalite belgesine sahiptir.

 

Yönetim felsefemizin ilkeleri;

         Şirketlerimizi  uzun vadeli bir perspektifle yönetmek.

         Çalışmalarımızı insan odaklı olarak yapmak,

         Gülümseyerek ilgilenmek,

         İletişimi sevmek,

         Zamanı etkin yöneterek kullanmak,

         Değişimin parçası olmak ve bunu gelişime dönüştürmek,

         Stratejik düşünmek,

         Geleceği tasarlamak,

şeklinde sıralayabiliriz.